Obchody dnia Kobiet w kole SEiRP w Tarnobrzegu

Tradycyjnie i w tym roku Tarnobrzeskie Koło emerytów i rencistów Policyjnych zorganizowało z okazji święta kobiet spotkanie dla pań emerytek, rencistek, pań pracujących w naszych biurach oraz pań funkcjonariuszek policji, spotkanie odbyło się w biurze Koła przy ciasteczku i kawie, na spotkaniu wręczono paniom okazyjne laurki oraz kwiaty. Przedstawiono plany i przedsięwzięcia koła na 2023 rok. Na spotkanie zaproszono 25 kobiet gdzie pomimo różnych nieprzewidzianych okoliczności przybyło 12 pań. Spotkanie odbyło się w miłej, sympatycznej atmosferze, przy wspomnieniach i pogawędkach.

 

 

Tarnobrzeg 08 marca 2023

Powitanie z okazji święta Kobiet

Witam serdecznie wszystkich przybyłych gości z okazji Dnia Kobiet
Witam Państwa w imieniu własnym oraz zarządu SEiRP koła w Tarnobrzegu:
W sposób szczególny pragnę powitać wszystkie Panie, które dziś obchodzą swoje święto.
Chciałbym w imieniu wszystkich Panów złożyć życzenia naszym Paniom:

Z okazji Dnia Kobiet,
Wszystkiego co najlepsze,
Spełnienia marzeń,
Zadowolenia z siebie,
Dużo szczęścia i uśmiechu,
Oraz wiele radości życiowej!

Dzisiejsze spotkanie to okazja do podsumowania pracy naszego koła oraz podkreślenia współpracy ze środowiskiem, naszych Kobiet. Zadania zarządu skupiają się wokół zapewniania potrzeb i rozwiązywania problemów emerytów i rencistów tych zrzeszonych w kole jak i tych nie zrzeszonych. To właśnie emeryci, renciści wytyczają kierunki i cele działania zarządu, który wychodzi naprzeciw realizując na miarę możliwości finansowych i organizacyjnych wiele zadań. W realizacji tych zadań potrzebne są środki z budżetu , które są obecnej sytuacji  niewystarczające i dlatego tez zabiegamy o środki zewnętrzne z i innych instytucji. W 2023 roku możliwa będzie realizacja wycieczki zagranicznej do Chorwacji

( druga połowa września 23-09 do 30-09 2023, koszt 1449 zł/osoba i nadal są wolne miejsca), Pobyt w sanatorium w Krynicy Zdroju (druga połowa maja15-05 do 28-05 2023 r koszt 2500 zł/osoba jeszcze są wolne miejsca), Wycieczka krajowa do Wrocławia (proponujemy dla grupy 30 osób trzydniową wycieczkę do Wrocławia z przejazdem PKP, zakwaterowanie i śniadania w dobrym hotelu. Program obejmowałby zwiedzanie: Rynku i okolic, Ostrowa Tumskiego, ogrodu zoologicznego i Afrykanarium, Panoramy Racławickiej, Ogrodu Japońskiego i Pawilonu Czterech Kopuł. Cena projektu wycieczki zostanie skalkulowana na podstawie ilości chętnych,  nadal są wolne miejsca)

Obok wymienionych realizacji niemniejszą wagę przywiązujemy do spotkań integracyjnych przy ognisku, oraz pragniemy zorganizować wieczorek taneczny  na przełomie kwietnia tego roku. Sięgamy również do tradycji koła, dlatego ważne były uhonorowanie weteranów Koła, jak również wyróżnienie zaangażowanych w naszą działalność członków. Należy przywrócić pamięć, ocalić od zapomnienia, tych, którzy zapoczątkowali działalność naszego Stowarzyszenia, nadal utrwalać więź i nieść pomoc w potrzebie.
Składam gorące gratulacje wszystkim Paniom, których osiągnięcia, sukcesy są owocem ich wytężonej pracy i zaangażowania nie tylko dla dobra własnego, ale i dobra wspólnego. Ich działania są bardzo innowacyjne, rozwijające przedsiębiorczość emerytów, i nie tylko bo należy wspomnieć również o ciężkiej i bardzo odpowiedzialnej pracy naszych Pań funkcjonariuszek, które bezgranicznie poświęcają się swojej pracy i służbie.

Cieszę się, że jako Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych możemy w wielu tych przedsięwzięciach uczestniczyć.
Życzę, aby dzisiejszy dzień dostarczył wszystkim Państwu wielu pozytywnych wrażeń i pozostał na długo we wspomnieniach.

W imieniu męskiej części stowarzyszenia

V-ce prezes zarządu SEiRP w Tarnobrzegu

Wiesław Wolak

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *