Spotkanie Wigilijne u policyjnych emerytów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w siedzibie Zarządu Związków Zawodowych Emerytów i Rencistów Oddział w Tarnobrzegu, odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu nadkom. Marek Pietrykowski złożył przybyłym gościom życzenia, spokojnych i bezpiecznych świąt w rodzinnym gronie.

Spotkanie opłatkowe u emerytowanych policjantek i policjantów było miłym akcentem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia..

Gości przywitał Przewodniczący Emerytów i Rencistów asp. szt. w st. spocz. Kazimierz Orzechowski. Wśród zaproszonych byli Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu nadkom. Marek Pietrykowski, Naczelnik Wydziału w Tarnobrzegu Zarządu w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego Policji mł.insp. Halina Gołębiowska, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu nadkom. Tomasz Grazda, Kapelan Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ks. Adam Marek, Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Oddział w Tarnobrzegu Marek Gajda, Dyrektor Firmy Ochroniarskiej Karabela Józef Bednarczyk oraz reprezentanci tarnobrzeskich instytucji i pracownicy Policji.

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze, wszystkim emerytom złożył Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu. Do tych ciepłych słów dołączyli się pozostali zaproszeni goście życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności. Łamano się opłatkiem, a na stołach pojawiły się tradycyjne dania wigilijne.

Kapelan Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wprowadził wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia, skierował do uczestników spotkania wiele serdecznych słów i poświęcił wigilijny stół.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Wszelkie wypowiedziane życzenia niech się spełniają czego życzymy wszystkim naszym emerytowanym koleżankom i kolegom.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *