Kom. rezerwy Mieczysław Sitko (reprezentant SEiRP Tarnobrzeg oraz IPA Regionu Tarnobrzeg) zajął III miejsce w grze pojedynczej w IX Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Badmintonie Zagnańsk 2021

IX  MISTRZOSTWA  POLSKI  SŁUŻB  MUNDUROWYCH  W  BADMINTONIE     ZAGNAŃSK 2021

W dniach od 17 września do 19 września 2021 roku odbyły się IX  mistrzostwa  polski  służb  mundurowych  w  badmintonie w Zagnańsku. W zawodach udział wzięli policjanci, żołnierze, strażacy, funkcjonariusze straży granicznej, straży ochrony kolei, służby leśnej, służby więziennej i służb specjalnych, a także członkowie stowarzyszeń mundurowych oraz pozostałych organizacji , również osoby które nie pracują w służbach mundurowych 3 lata w sumie ponad 100 osób.

Z OKAZJI : 103 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
Świętokrzyski Związek Badmintona, oraz  Wójt Gminy Zagnańsk Wojciech Ślefarski.
zorganizowali  w celu
– promocji kultury fizycznej i historii Polski,
– promocji i popularyzacji badmintona w środowisku służb mundurowych,
– promocji  badmintona w środowisku lokalnym,
– promocji  badmintona w Polsce,
– wspierania  inicjatyw na rzecz podnoszenia sprawności fizycznej w środowisku służb mundurowych,
– wyłonienia  mistrzów Polski na rok 2021.

Do rywalizacji o tytuły mistrzowskie w hali sportowej w Zagnańsku przystąpili zawodnicy i zawodniczki z całego kraju. Zawody odbywały się w 3 kategoriach wiekowych, a ich uczestnicy mierzyli się w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych. Sędzią głównym zawodów był Krzysztof Piątek. Celem rozgrywek była przede wszystkim promocja i popularyzacja badmintona, zarówno w środowisku służb mundurowych, jak i w środowisku lokalnym oraz na terenie kraju.

 

Bardzo dobrze w tych zawodach spisał się reprezentant  SEiRP Tarnobrzeg oraz IPA Regionu Tarnobrzeg kom. rezerwy Mieczysław Sitko, który zajął III miejsce w grze pojedynczej w IX Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Badmintonie.

Zarząd SEiRP koło Tarnobrzeg jak również Zarząd IPA region Tarnobrzeg wraz z członkami składają najserdeczniejsze życzenia, oraz życzą dalszych owocnych sukcesów sportowych

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *