Święto Kobiet w Tarnobrzeskim Stowarzyszeniu Emeryckim

Dzień Kobiet jest szczególną okazją aby uroczyście podziękować

w imieniu męskiej części Stowarzyszenia wszystkim  Paniom, za to, że czynią świat
piękniejszym i lepszym. Te słowa „Prezes Tarnobrzeskiego Zarządu Koła SEiRP  kol. Kazimierz Orzechowski, skierował do członkiń Stowarzyszenia zaproszonych na okazjonalne kobiece świętowanie.
Życzył Paniom wytrwałości w osiąganiu zbiorowych i indywidualnych celów, spełnienia marzeń, długiej, szczęśliwej przyszłości, aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.
Kameralna atmosfera spotkania przy kawie i ciastku sprzyjała ożywionej wymianie poglądów, sprowadzających się ostatecznie do troski o zwartość Stowarzyszenia, jego pozytywnej roli środowiskowej, zwłaszcza w sytuacjach  trudnych  jego członków, wzajemnego poszanowania, co współcześnie jest szczególnie pożądane.
Kol. Marek Gajda Prezes IPA region Tarnobrzeg przekazał Kobietom w imieniu własnym i Zarządu Policyjnego Środowiska Związkowców okazjonalne życzenia.

Natomiast Członek Komisji Rewizyjnej ZW kol. Tadeusz Woźniak przypomniał i prosił szanowne panie o odliczanie jednego procenta podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia.

tekst;     Wiesław Wolak                                                                                                   zdjęcia; Marek Gajda

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *